Інтерфакс-Україна
15:35 03.05.2024

У Харкові внаслідок ворожих авіаударів загинула жінка, двоє чоловіків постраждали - Синєгубов

1 хв читати
У Харкові внаслідок ворожих авіаударів загинула жінка, двоє чоловіків постраждали - Синєгубов
Фото: https://www.facebook.com/synegubov.oleg

Станом на 15:00 відомо про одну загиблу людину і двох постраждалих унаслідок авіаударів, завданих ЗС РФ по Харкову вдень 3 травня.

"У Харкові внаслідок ударів окупантів загинула жінка. 78-річний чоловік отримав гостру реакцію на стрес. Зруйновано щонайменше два приватні будинки", - написав голова Харківської ОВА Олег Синєгубов у своєму телеграм-каналі. Трохи згодом він повідомив про ще одного постраждалого.

"Медики екстреної допомоги надали допомогу ще одному постраждалому. 66-річний чоловік отримав акубаротравму", - написав Синєгубов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Єврокомісії запропонувала партнерам по G7 приєднатися до ЄС у санкційному тиску на Росію задля досягнення припинення вогню в Україні

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців

Один цивільний зазнав поранень внаслідок атаки ворожих дронів в Запорізькій області

16 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Звинувачення у ненавмисному вбивстві висунуто одному з водіїв українського автобуса у Франції – ЗМІ

Пожежа на промисловому підприємстві внаслідок атаки ворожих дронів в Запоріжжі – ОВА

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Київській області – ОВА

Британська розвідка: північнокорейські війська ймовірно втратили понад 6000 бійців у боях з українськими військами у Курській області РФ

Сили оборони відбили з початку доби 133 ворожі атаки - Генштаб

Зеленський: удар по Кременчуку – російський плювок в усе, що намагається зробити міжнародна спільнота, щоб зупинити цю війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА