Інтерфакс-Україна
19:07 04.05.2024

Окупанти обстріляли село на Харківщині, постраждав мирний житель - голова ОВА

1 хв читати
Окупанти обстріляли село на Харківщині, постраждав мирний житель - голова ОВА

У суботу, близько 15.30, ЗС РФ вдарили по с. Слобожанське Харківського району області, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синєгубов.

"Унаслідок обстрілу горів будинок і господарські будівлі. Загинув 49-річний цивільний чоловік, який перебував на вулиці поруч із будинком",- написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог окупував за добу 12,6 кв.км на двох напрямках – DeepState

Петиція про єдиний колір утеплених фасадів житлових будинків у Києві не набрала необхідної для розгляду кількості голосів

Кабмін розподілив понад 100 млн грн на ремонт лікарень на Миколаївщині та Харківщині і будівництво укриттів в Запорізькій області

Кабмін: 1,5 тис. шкіл отримають від ЮНІСЕФ по 420 тис. грн на підготовку до зими та підвищення енергетичної стійкості

Кабмін виділив 147,8 млн грн на допомогу мешканцям села Березина, які постраждали внаслідок вибуху на підприємстві

ППО знешкодила 31 із 51 БпЛА, зафіксовано влучання балістичних ракет та 20 безпілотників на 15 локаціях

Ворог атакував Херсонщину: восьмеро постраждалих, з них дві дитини

Окупанти за добу втратили 1090 особи та 131 од. спецтехніки - Генштаб

Сили оборони уразили ворожий військовий корабель та бурову платформу на нафтогазовому родовищі в Каспійському морі

Уже 8 жертв ворожої атаки в Одесі та 27 постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА