Інтерфакс-Україна
18:01 06.05.2024

Іще у 94 школах Київщини почнуть працювати офіцери служби освітньої безпеки - ОВА

1 хв читати
Іще у 94 школах Київщини почнуть працювати офіцери служби освітньої безпеки - ОВА

Київська обласна військова організація розширює розпочатий у 2024 році проєкт створення безпечного освітнього середовища із залученням Управління організації служби освітньої безпеки. Офіцери служби почнуть працювати ще в 94 школах п'яти районів, повідомляє пресслужба ОВА.

Раніше офіцери служби освітньої безпеки працювали в дев'яти освітніх закладах.

У межах розширення до проєкту долучаться 22 заклади Білоцерківського району, 15 закладів Бориспільського району, 14 закладів Броварського району, 22 заклади Бучанського району та 21 заклад Фастівського району.

"Головні завдання офіцерів служби освітньої безпеки – реалізація державної політики з організації безпечного освітнього середовища, захисту прав і законних інтересів дітей. Також на них – профілактика і запобігання вчиненню правопорушень, попередження та усунення загроз життю та здоров’ю учасників освітнього процесу та багато іншого. Перший набір поліцейських зарекомендував себе ефективно, тож ми спільно з ГУ Нацполіції Київщини розширюємо географію проєкту", - зазначила заступниця голови Київської ОВА Жанна Осипенко.

В ОВА нагадали, що функції офіцерів СОБ передбачають підтримання публічного правопорядку, запобігання та припинення адміністративних і кримінальних правопорушень на території освітніх закладів, медіацію конфліктних ситуацій, а також проведення інтерактивних занять, тренінгів та вебінарів з учасниками освітнього процесу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Логістичний центр "Епіцентр" на Київщині постраждав внаслідок удару дронів

Єврокомісія: ми не оголошували дату представлення 19-го пакету санкцій для РФ, тому немає відтермінування

В ЦПД назвали проведені окупантами вибори у Севастополі незаконними

У Києві відбувся благодійний забіг Spartan на підтримку ГУР

Перебування в кадровому резерві вчителів на прифронтових територіях передбачає виплату не менше 2/3 окладу

Окупанти вдарили дроном по навчальному закладу в центрі Харкова, постраждали 3 людей, пожежу локалізовано

ЄС проводить консультації щодо певних положень 19-го пакету санкцій – радник президента

Міноборони вперше на запит військових закупило квадроцикли, вони надійдуть до війська до кінця року

Дощі пройдуть Україною у найближчі два дні, стає прохолодніше

Свириденко повідомила про двох загиблих у Запоріжжі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА