Інтерфакс-Україна
18:34 06.05.2024

Польща продовжить абонплату за надані термінали Starlink - віцепрем'єр Федоров

1 хв читати
Польща продовжить абонплату за надані термінали Starlink - віцепрем'єр Федоров

Польща продовжить абонплату за користування терміналами Starlink, наданими нею Україні, повідомив віцепрем'єр з інновацій, розвитку освіти, науки і технологій - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров за підсумками зустрічі з віцепрем'єр-міністром - міністром цифровізації Польщі Кшиштофом Гавковським.

"Польща - наш послідовний партнер по треку цифровізації. Країна надала понад 20 тисяч терміналів Starlink, які стали частиною критичної інфраструктури, вони забезпечують українців звʼязком та інтернетом. Сьогодні домовилися, що Польща продовжить абонплату цих терміналів", - написав Федоров у телеграм-каналі в понеділок.

Він також повідомив, що під час зустрічі підписано меморандум про співпрацю між міністерствами: "Далі впроваджуватимемо спільні проєкти з цифровізації, розвитку IT-індустрії, штучного інтелекту та електронного урядування".

Сторони також обговорили питання безпеки важливих даних.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина постраждала внаслідок атак російських дронів у Дніпропетровській області

Окупанти втратили впродовж доби 1070 військовослужбовців

15 жовтня: Яке сьогодні свято, пам’ятні події та цікаві факти

Трекер підтримки України: військова допомога різко скорочується попри нову ініціативу НАТО

Умєров зустрівся у США з представниками найбільших американських оборонних компаній

Оборонні відомства держав НАТО домовляються про спрощення збивання російських літаків – ЗМІ

Перша черга проєктів Американсько-українського інвестфонду вже формується - Свириденко

Велика Британія скликала "Рамштайн", щоб посилити реагування на агресію Путіна в Україні та вторгнення в Європу

ДТЕК обіцяє повернути світло всьому Києву в найближчі години

Бессент: ми прагнемо співпрацювати з партнерами по G7, щоб посилити тиск на Росію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА