Інтерфакс-Україна
18:40 06.05.2024

МЗС Франції спростувало інформацію про те, що в Україну було відправлено французькі війська

1 хв читати
МЗС Франції спростувало інформацію про те, що в Україну було відправлено французькі війська

Міністерство закордонних справ Франції назвало дезінформацією повідомлення в ЗМІ про нібито відправлення солдатів іноземного легіону в Україну.

"Кампанії з дезінформації про підтримку Францією України не слабшають, доказ. Ні, Франція не вводила війська в Україну", - йдеться в повідомленні МЗС на сторінці в соцмережі X.

Раніше ресурс Asia Times із посиланням на експомічника заступника глави Пентагону Стівена Браєна писав про відправлення близько сотні солдатів Іноземного легіону з 3 французького піхотного полку, яких нібито розмістили в Слов'янську для підтримки 54 бригади ЗСУ.

ОСТАННЄ

Зеленський подякував ПАРЄ за підтримку створення Спеціального трибуналу щодо агресії РФ

Російська авіація вдарила по Таврійському на Херсонщині, поранено чоловіка – ОВА

Україна та НАТО посилюють співпрацю у сфері безпілотних систем – підсумки конференції JATEC у Таллінні

Сибіга: Путін і його спільники повинні знати, що правосуддя неминуче

Треба зосередитися на інструментах, які чинитимуть тиск на РФ і змусять її сісти за стіл переговорів - Зеленський

Справедливість потребує інструменту. Трибунал — саме для цього — Стефанчук

Україна проведе зустрічі щодо стратегічної програми відновлення 10-11 липня – Зеленський

Потрібна сильна політична співпраця, щоб кожний російський злочинець, зокрема Путін, постали перед судом – Зеленський

Пентагон та ФБР розслідують витік секретної інформації про авіаудари США по Ірану - ЗМІ

Зеленський: сьогодні ми розпочинаємо процес створення трибуналу для розгляду злочину агресії Росії проти України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА