Інтерфакс-Україна
19:32 06.05.2024

Сили оборони України не підривали міст через канал Сіверський Донець-Донбас

1 хв читати

Сили оборони України не підривали міст через канал Сіверський Донець-Донбас біля Часового Яру, підрозділи навпаки відбудовують міст для того, щоб мати шляхи сполучення, заявив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця" підполковник Назар Волошин.

"Можу зазначити, що Збройні сили України міст через канал Сіверський Донець-Донбас не підривали. Навпаки - було так, що наші підрозділи відбудовують той міст для того, щоб мати шляхи сполучення. І якраз, коли йшов процес, коли наша вантажівка перебувала там і привезла будматеріали, по ній влучили FPV-дрони", - розповів Волошин в ефірі телемарафону.

Він зазначив, що в результаті влучання ніхто не загинув, було пошкоджено лише транспорт.

Спікер зазначив, що ситуація навколо міста Часів Яр не змінилася за тиждень і контролюється Силами оборони України. Активні бойові дії тривають і вдень і вночі, додав він.

За його словами, за останні дні жодних територіальних успіхів у росіян там не було, ворожих військ у місті немає.

Раніше в мережі з'явилася інформація про нібито підрив українськими силами мосту. Зокрема військовослужбовець ЗСУ, голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в ефірі Еспресо заявив, що Сили оборони знищили міст через канал Сіверський Донець - Донбас, щоб перешкодити просуванню російських окупантів.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Україні за підтримки Кореї буде створено навчальний центр операторів важкої техніки — Олексій Кулеба

Міносвіти вперше запроваджено формульний розподіл місць в аспірантуру

Бессент: війна в Україні завершиться за 60-90 днів, якщо Європа запровадить суттєві вторинні тарифи

Румунія скоріше не братиме участі у закритті неба над Україною, але може переглянути цю позицію – президент

Сили оборони завдали удару по Саратовському НПЗ в РФ – Генштаб ЗСУ

ГУР ліквідувало у Владивостоці окупантів, що вчиняли воєнні злочини в Україні - джерела

В Запоріжжі вже 18 поранених внаслідок нічної атаки РФ – обладміністрація

Проєкт держбюджету-2026 передбачає фінансову підтримку "Суспільного" на рівні 2,5 млрд грн

РФ випустила по Україні понад 3500 дронів різних типів і майже 190 ракет за пів місяця – Зеленський

ППО знешкодила вночі 89 з 113 повітряних цілей, зафіксовані влучання в 6 локаціях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА