Інтерфакс-Україна
01:15 07.05.2024

Білопільська громада залишилася без електропостачання - Сумська ОВА

1 хв читати
Білопільська громада залишилася без електропостачання - Сумська ОВА

Ворог уночі та вдень, 6 травня атакував об'єкти енергетичної інфраструктури на Сумщині, повідомляє обласна військова адміністрація.

Згідно з повідомленням у Телеграмі, вночі через атаку БпЛА типу "Шахед" було пошкоджено об'єкт енергетичної інфраструктури в Сумах. Станом на 01.00 год. було припинено електропостачання в 1325 населених пунктах області - 419,7 тис. абонентів (точок обліку).

"О 14.30 завдяки злагодженій роботі підрозділів ДСНС та енергетиків вдалося пожвавити фактично всіх споживачів в області, за винятком громад прикордоння, що були без світла ще до нічної атаки", - вказується в повідомленні.

Однак, о 15:00 росіяни знову вдарили по об'єктах енергетики в Білопільській громаді. Громада поки що залишається без електропостачання.

"Рятувальники та енергетики працюють у режимі 24 на 7", - підкреслюється в повідомленні.

ОВА просить жителів області вдатися до економії електроенергії з метою зниження навантаження на енергосистему.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Активи російської "Лукойл" в Іраку під загрозою через санкції США – ЗМІ

Країни ЄС у вересні надали захист 79,2 тис. біженцям з України, це рекорд з серпня 2023 року - Євростат

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

Національний освітній проєкт CDTO Campus у 2026р розпочне підготовку CISO-фахівців і вийде на міжнародний рівень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА