Інтерфакс-Україна
11:57 07.05.2024

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрився інформаційний пункт рекрутингу до ЗСУ

1 хв читати
На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрився інформаційний пункт рекрутингу до ЗСУ

На Центральному залізничному вокзалі Києва відкрився інформаційний пункт рекрутингу в українську армію, повідомляє пресслужба "Укрзалізниці".

"Тут спеціально навчені працівники "Укрзалізниці" надаватимуть інформацію щодо вакансій у ЗСУ та відповідатимуть на поширені запитання про посади у військових підрозділах", - ідеться у повідомленні "Укрзалізниці" в телеграм-каналі у вівторок.

Зазначається, що мета цього пілотного проєкту Міністерства оборони України за підтримки "Укрзалізниці" - "прозоро інформувати людей про можливості ефективної допомоги Силам оборони України та стимулювати до добровільного залучення на військову службу".

"Щотижня в Україні відкриваються центри рекрутингу української армії. За декілька місяців їх мережа буде по всій Україні. В будь-якому центрі до лав Сил оборони може долучитися людина з будь-якого регіону. Це можливо, навіть маючи на руках повістку для уточнення облікових даних. Тому інформаційні пункти на залізничному вокзалі дозволять нам максимально донести цю інформацію до громадян", - зазначила заступниця міністра оборони України Наталія Калмикова.

Інформаційний пункт рекрутингу розташований у центральному вестибюлі вокзалу, між головним інфопоінтом і входом до зали №3.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог втратив 104 особи на покровському напрямку - Генштаб

Трамп підтвердив зустріч Віткоффа з Путіним на цьому тижні

Трамп заявив, що в України "є деякі складні проблеми", зокрема корупція

Зеленський про перемовини у Флориді: важливо, що є конструктив у розмові, будемо працювати далі

ДТЕК повністю повернув світло мешканцям Києва після суботнього обстрілу

Умєров доповів Зеленському про підсумки перемовин у Флориді

Умєров про переговори з США: маємо відчутний прогрес на шляху до встановлення справедливого миру

Голови делегацій США та України назвали продуктивними раунд переговорів у Маямі, але "попереду ще багато роботи"

Енергетики відновлюють електропостачання у повністю знеструмленому Фастові - до кінця доби планують повернутися до графіка

Грем: Пропозиції Залужного щодо гарантій безпеки "значно перевищують можливі"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА