Інтерфакс-Україна
21:01 07.05.2024

KSE Institute за $3 млн Світового банку навчить 6 тис. людей роботі з МФО

1 хв читати
KSE Institute за $3 млн Світового банку навчить 6 тис. людей роботі з МФО

KSE Institute (Київ) підписав великий контракт зі Світовим банком на суму $3 млн із завданням навчити 6 тисяч осіб за три роки, повідомив президент Київської школи економіки (KSE) Тимофій Милованов у фейсбуці у вівторок увечері.

"Чому саме навчати? Як співпрацювати з міжнародними фінансовими інституціями під час і після війни щоб отримувати максимальне можливе фінансування на відновлення, максимально швидко, і максимально правильно і ефективно", - зазначив він.

Милованов зазначив, що KSE буде одночасно навчальним центром, ресурсним центром і формуватиме спільноту людей, які працюють над відновленням і розвитком України.

"Контракт передбачає фокус на центральній владі, але також на місцевій владі і на суспільстві в цілому", - додав президент KSE.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Домбровскіс провів зустріч з міністром фінансів США, обговорено тарифи та підтримку України

США у приватному порядку погодилися підтримати "коаліцію охочих" — ЗМІ

Кам’янське атакували безпілотниками: постраждали троє людей, серед них дитина — ОВА

У Кіровоградській області ворожий БпЛА пошкодив вежу мобільного зв’язку — ОВА

Президент Литви назвав визнання Криму російським "бомбою уповільненої дії" - ЗМІ

Шведський центр європейського майбутнього відкриється у Київській школі економіки

Кропивницький зазнав чергової дронової атаки, пошкоджено складські приміщення - ОВА

Трамп під час свого візиту в Рим заявив про близькість угоди між Росією та Україною і закликав до негайного припинення кровопролиття

Україна стала "легкою мішенню" для російських хакерів після згортання допомоги США - ЗМІ

Шмигаль: Україна очікує понад 39 млрд доларів бюджетної підтримки в 2025 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА