Інтерфакс-Україна
09:02 08.05.2024

Польща піднімала в повітря винищувачі через російський літак над Балтійським морем

1 хв читати

Польща піднімала в небо авіацію в понеділок для перехоплення російського військового літака Іл-20 над Балтійським морем, повідомляє Оперативне командування Збройних сил Польщі.

Згідно з інформацією польських військових, 6 травня пара МіГ-29, яка чергувала з 22-ї бази тактичної авіації в Мальборку, перехопила та візуально ідентифікувала літак РФ Іл-20.

Як зазначили у командуванні, російський Іл-20 злетів з аеродрому в Калінінградській області та виконував політ у міжнародному просторі над Балтійським морем, виконуючи розвідувальну місію.

Літак не залітав на територію над польськими територіальними водами.

У командуванні додали, що цей же літак перехопили 3 травня парою польських F-16.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Найближчі дні стануть теплішими, очікуються короткочасні дощі з грозами

У програмі гаазького саміту НАТО з’явилися нові заходи: один із Зеленським, другий – з ІР4

Головний рабин України про удари США по Ірану: Цей день увійде в історію падіння зла у світі

Прем'єр та голова Міноборони Британії відзначили зменшення загроз світовій безпеці після ударів США по Ірану

Завальський підтримував Вєрку Сердючку в мовному скандалі, робив компліменти Азарову за моду на українську і критикував мовні штрафи

Сили оборони знешкодили вночі 28 з 47 ворожих дронів, в 7 місцях зафіксовані влучання

Кандидат на мовного омбудсмена Завальський: Мене обливають брудом лише тому, що я публічно висловив готовність допомогти державі

Двоє загиблих і щонайменше 13 постраждалих внаслідок ворожих ударів по Донецькій області

Головнокомандувач ЗСУ: Ми не будемо залишатися лише в глухій обороні

Сирський: Всі наші ТЦК повинні змінитися

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА