Інтерфакс-Україна
17:15 08.05.2024

Російські окупанти штурмували острів Нестрига за допомогою гідроцикла - Плетенчук

1 хв читати

Противник безуспішно штурмував у понеділок за допомогою гідроцикла острів Нестрига (Херсонська область), над яким нещодавно українські сили встановили контроль, повідомив начальник Центру стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук.

"Так, є зміни. Вчора вони (окупанти - ІФ-У) вже гідроцикл використовували. Це щось новеньке. Але це їм теж не допомогло", - сказав він в ефірі телемарафону.

Спікер зазначив, що росіяни змушені штурмові дії проводити з води, а це відкрита поверхня, і це набагато складніше. За його словами, не виключено, що окупанти спроби штурмувати острів посилюватимуть і збільшуватимуть кількість техніки. Також Плетенчук наголосив, що противник обстрілює населені пункти на правобережжі Херсонської області КАБами.

"Ситуація там складна, але контрольована", - додав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві та області, на Одещині застосовані екстрені відключення - ДТЕК

У Київському метрополітені призупинено рух поїздів і роботу ескалаторів - КМДА

ЦВК взяла до уваги факт припинення повноважень нардепа Саламахи

На Донеччині ворог поцілив в авто комунальників: один загинув, ще двох поранено

УЧХ щодня евакуює громадян з прифронтових громад Дніпропетровщини

Українські захисники уразили ЗРК "Тор-М1" та інші військові об’єкти противника - Генштаб

Кількість військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню, не зазначатиметься для підприємств ОПК - Міноборони

Петиція про запровадження не агресивного звукового сигналу "Відбій повітряної тривоги" не набрала необхідних голосів

Майже по всій Одещині стались обриви проводів через негоду - влада

МАГАТЕ: Конфлікт в Україні залишається найбільшою загрозою ядерній безпеці у світі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА