Інтерфакс-Україна
09:54 09.05.2024

У Раді зареєстрували постанову про звільнення Кубракова

1 хв читати
У Раді зареєстрували постанову про звільнення Кубракова

На розгляд Верховної Ради було винесено постанову про звільнення з посади віцепрем'єр-міністра з відновлення - міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Олександра Кубракова.

Картка документа з'явилася на сайті парламенту.

Як зазначається в пояснювальній записці, від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну окремим викликом стала реалізація якісної регіональної політики, а саме взаємодії з органами місцевого самоврядування та місцевими органами державної виконавчої влади і військово-цивільними адміністраціями. Нові виклики зумовлені повномасштабним вторгненням потребують здійснення системної, передбачуваної та спрямованої на результат регіональної політики. Однак політика, яка здійснюється сьогодні Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури в частині регіональної політики перебуває в критичному стані, стверджують автори постанови.

"Враховуючи вищенаведене, існує гостра необхідність в утворенні окремого міністерства, яке би займалося регіональною політикою. Для того щоб реалізувати ініціативу створення такого окремого міністерства, відповідно до Конституції України, необхідно прийняти таке рішення Верховною Радою України, зокрема, шляхом звільнення з посади члена уряду - віцепрем’єр-міністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Кубракова Олександра Миколайовича", - зазначено в тексті документа.

Проєкт постанови внесено за підписами кількох десятків депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 255 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 95 ворожих атак - Генштаб

"Весь тягар у досягненні миру лежить на Трампі" - Дуда

Четверо цивільниїх постраждали через ворожий авіаудар по Куп’янську, під завалами можуть бути ще троє - Синєгубов

Зеленський присвоїв пілоту F-16 Павлу Іванову звання Герой України посмертно

У Києві рятувальники продовжують роботи на місці нічної атаки РФ

Шмигаль привітав єврейську громаду з початком Песаха

У Тегерані заявляють, що домовилися зі США продовжити наступного тижня переговори щодо атому

Ворожий дрон атакував автомобіль волонтерів на Херсонщині: одна людина загинула, ще двоє – поранені

Плани з демонтажу зруйнованого реактора ЧАЕС доведеться відкласти через пошкодження арки НБК ворожим дроном - глава Міндовкілля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА