Інтерфакс-Україна
19:56 09.05.2024

Шмигаль обговорив із Мецолою конфіскацію активів РФ та євроінтеграцію України

1 хв читати
Шмигаль обговорив із Мецолою конфіскацію активів РФ та євроінтеграцію України

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч у Києві з президентом Європарламенту Робертою Мецолою, під час якої подякував їй за ініціативи на підтримку України.

"Зокрема, за схвалення програми Ukraine Facility на суму 50 млрд євро та за продовження автономних торговельних преференцій для України. Це матиме значний позитивний ефект для нашої економіки", - написав Шмигаль у телеграм-каналі в четвер.

Сторони обговорили низку актуальних тем, зокрема євроінтеграцію, конфіскацію російських активів, українську Формулу миру та роль ЄС у її реалізації.

"Наголосив на важливості початку переговорів про вступ України в ЄС до кінця червня. Розраховуємо й надалі на непохитну підтримку Європейського парламенту", - наголосив глава українського уряду.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВООЗ та фонд ASEF передали Україні лабораторні набори для виявлення високоризикових патогенів на 4,7 млн грн

Єврокомісар з питань розширення: Угорщина не зможе зупинити вступ України до ЄС

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Трамп після обговорення з європейськими лідерами ситуації щодо України: Ми обговорили Україну досить рішучими словами

Данська військова розвідка вперше назвала США потенційним ризиком для безпеки країни — ЗМІ

Україна надала США відповідь на останній проект мирного плану

Безвіз для громадян Великої Британії продовжено до 2027 року - указ

США захопили нафтовий танкер біля берегів Венесуели - Трамп

Трамп: Зеленський має бути реалістом. Мені цікаво, скільки часу пройде, поки вони проведуть вибори

Трамп: Європейські лідери планують зустріч із Зеленським на вихідних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА