20:29 09.05.2024

Міжвідомча комісія з питань реалізації норм міжнародного права обговорила питання захисту прав людини під час воєнного стану

2 хв читати

440186425-850659513772587-305831283143598203-n

Міжвідомча комісія з питань застосування та реалізації норм міжнародного гуманітарного права, до якої входить і Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ), розглянула питання захисту прав людини під час воєнного стану.

"Під головуванням віцепрем'єр-міністра Ірини Верещук у Києві відбулося засідання Міжвідомчої комісії з питань застосування та реалізації норм міжнародного гуманітарного права в Україні, до якої входить Український Червоний Хрест. Під час засідання йшлося про захист прав людини під час воєнного стану", - повідомило ТЧХУ в четвер у фейсбуці.

Учасники засідання наголосили на важливості дотримання гуманітарного права в усіх сферах діяльності держави та суспільства.

У ТЧХУ зазначили, що включення вивчення міжнародного гуманітарного права в обов'язкову освіту нині є одним з пріоритетних завдань.

"Курси, які охоплюватимуть питання захисту прав людини в ситуаціях збройних конфліктів, планується інтегрувати в навчальну програму. Теми міжнародного гуманітарного права включатимуть у програми шкільних дисциплін, таких як захист України, правознавство та історія. Освітній матеріал планують поширювати у вигляді посібників, онлайн-курсів та проводити спеціалізовані тренінги", - розповіли в ТЧХУ.

Учасники засідання також обговорили план проведення Літньої школи Українського Червоного Хреста з міжнародного гуманітарного права, яка відбудеться 17-21 червня.

В ТЧХУ нагадали, що міжвідомча комісія з питань застосування та реалізації норм міжнародного гуманітарного права в Україні є дорадчим органом, що діє при Кабінеті Міністрів, у сфері сприяння забезпеченню реалізації міжнародно-правових зобов'язань України у сфері міжнародного гуманітарного права. Український Червоний Хрест є ключовим допоміжним органом, що надає допомогу державі в реалізації норм міжнародного гуманітарного права.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Відключення е/е в суботу будуть жорсткішими в період з 16:00 до 20:00 - "Укренерго"

Участь у Саміті миру візьмуть 100 делегацій, зокрема 57 глав держав і урядів - Швейцарія

Зеленський прибув до Швейцарії для участі в Глобальному саміті миру

Окупанти атакували Нікопольський район дронами та з артилерії, поранена 17-річна дівчина, зруйновані 7 приватних будинків

Росіяни обстріляли Шосткинську громаду, одна людина загинула - Сумська ОВА

У Богуславці Харківської області з-під завалів зруйнованого авіаударом будинку врятували сімейну пару

У Києві судитимуть чоловіка, який обіцяв домовитися про присвоєння третьої групи інвалідності за $12 тис.

Міністри оборони НАТО не дійшли згоди щодо щорічного фінансування союзниками військової допомоги Україні на рівні щонайменше 40 млрд євро

Зміст "мирних пропозицій" Путіна вкрай образливий для міжнародного права - Подоляк

Графіки погодинних відключень е/е в суботу працюватимуть із 8:00 до 23:00 - обленерго

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА