Інтерфакс-Україна
13:38 10.05.2024

Ворог намагався прорвати українську лінію оборони в Харківській області під прикриттям бронетехніки - Міноборони

1 хв читати
Ворог намагався прорвати українську лінію оборони в Харківській області під прикриттям бронетехніки - Міноборони

На вовчанському напрямку в Харківській області приблизно о 5:00 в п'ятницю сталася спроба прориву противником української лінії оборони під прикриттям бронетехніки, повідомляє Міноборони України.

"Протягом цієї доби на вовчанському напрямку ворог здійснював авіаудари із застосуванням керованих авіаційних бомб (КАБ). З початком ночі російські окупанти посилили вогневий тиск на передній край нашої оборони за підтримки артилерії. Приблизно о 5 ранку відбулася спроба прориву противником нашої лінії оборони під прикриттям бронетехніки", - йдеться в повідомленні Міноборони в телеграмі-каналі.

У відомстві зазначили, що станом на цей момент ці атаки відбито, тривають бої різної інтенсивності.

Для посилення оборони на цій ділянці фронту орієнтовані резервні підрозділи. Збройні сили України продовжують стримувати наступ ворога.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА