Інтерфакс-Україна
18:21 10.05.2024

Шмигаль на зустрічі з Чапутовою: Розраховуємо, що підтримка Словаччини буде непохитною

1 хв читати
Шмигаль на зустрічі з Чапутовою: Розраховуємо, що підтримка Словаччини буде непохитною

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на зустрічі з президентом Словаччини Зузаною Чапутовою висловив сподівання, що підтримка Словаччини буде непохитною.

"Радий провести зустріч у Києві з президенткою Словаччини Зузаною Чапутовою. Висловив їй щиру подяку за підтримку нашої держави та українського народу за час перебування на посаді. З перших днів російського повномасштабного вторгнення пані Чапутова стала одним з лідерів міжнародної підтримки України", - написав Шмигаль у телеграм-каналі.

"Окремо відзначив ініціативу словацької громадськості зі збору коштів на закупівлю боєприпасів для нашої країни. Вдалося зібрати понад EUR4 млн. Це демонструє міцну дружбу та солідарність між нашими народами", - додав глава українського уряду.

Сторони обговорили Формулу миру президента України, яка є єдиним шляхом для дипломатичного завершення війни. "Наголосив, що росія повинна заплатити за злочини та руйнування. Важливо не лише конфіскувати російські активи, а й засудити всіх російських злочинців, включно з Путіним і його поплічниками", - написав Шмигаль.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА