Інтерфакс-Україна
13:34 11.05.2024

Росіяни скинули КАБи на Херсонську область, є загиблий

1 хв читати

Російські окупанти вночі в суботу, 11 травня, завдали авіаудару по населених пунктах Херсонської області, повідомив голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Уночі ворог атакував із авіації мирні населені пункти. Один із КАБів влучив у приватний будинок у Тягинці в Бериславському районі. На жаль, на місці удару загинув чоловік", - написав Прокудін у телеграм-каналі.

Також унаслідок "прильоту" постраждала жінка. Медики надали їй допомогу на місці, від госпіталізації постраждала відмовилася.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Канцлер Німеччини заявив, що соціальна держава більше не є фінансово життєздатною - ЗМІ

Київщина: семирічний хлопчик застрелив шестирічну дівчинку з батькової рушниці

ЦПД спростував інформацію про призупинку постачання озброєння США для України

Окупанти втратили 143 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Україна і Канада обговорили питання підтримки ветеранів та посилення санкційного тиску на РФ - Свириденко

Масована атака РФ на Сумщину триває майже добу, зафіксовані влучання в Сумській і Роменській громадах

Німеччина підтримує надання Україні гарантій безпеки, наближених до рівня членства в НАТО

Сибіга про допис Сіярто: Енергетична безпека Угорщини у ваших власних руках

Голова МЗС Словаччини: Україна шкодить своїм інтересам, адже ризикує залишитися без пального

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА