Інтерфакс-Україна
19:17 11.05.2024

У Київській області в ДТП загинула дев’ятирічна дитина

1 хв читати
У Київській області в ДТП загинула дев’ятирічна дитина

У ДТП на автодорозі Київ-Знам'янка загинув 9-річний хлопчик, повідомляє поліція Київської області.

"Попередньо встановлено, що 38-річна водійка легковика Kia, рухаючись автошляхом Н-01, допустила зіткнення із задньою частиною автомобіля Volvo, що перебував у нерухомому стані в крайній смузі", - ідеться в повідомленні Київської поліції у фейсбуці в суботу.

Повідомляється, що внаслідок події 9-річний пасажир Kia загинув на місці, 38-річну водійку доправили до лікарні. Водій самоскида "Volvo" тілесних ушкоджень не отримав.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.286 Кримінального кодексу України. Працівники поліції продовжують працювати на місці події.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Петиція про розміщення у вестибюлях київського метро фандоматів для оплати проїзду через збір пластику не набрала необхідних голосів

Російський БпЛА влучив у багатоповерхівку поблизу ТЦ - мер Харкова

Петиція до Кабміну про забезпечення хворих на цукровий діабет сенсорами моніторингу рівня глюкози набрала 25 тис. голосів

Зеленський: Війна Росії проти України – це наслідки байдужості ключових держав світу

Європа має обрати свободу або залежність, зволікання має наслідки – Зеленський

Слідом за фудтраками з гарячими напоями Трійка планує запустити стаціонарні пункти незламності для киян

Зеленський до білорусів: Ви європейський народ, який буде разом з вільними народами Європи

Обсяг наданої Вільнюсом військової допомоги Україні перевищив EUR1 млрд - литовський президент

Міністр Федоров: Посилюємо РЕБ і звʼязок на фронті — "Флеш" приєднався до команди радників

Рятувальник-верхолаз загинув у Києві під час аварійно-відновлювальних робіт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА