Інтерфакс-Україна
22:57 11.05.2024

УЗ відключила підсвічування п'яти найбільших вокзалів країни для зменшення споживання електроенергії

1 хв читати
УЗ відключила підсвічування п'яти найбільших вокзалів країни для зменшення споживання електроенергії

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) з метою економії вимикає підсвічування фасадів і окремих зон найбільших залізничних вокзалів країни - Києва, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова для зниження споживання електроенергії в години пік.

"Укрзалізниця" економить споживання електроенергії разом з усією країною. У пікові години вимкнули підсвічування фасадів та окремих зон найбільших залізничних вокзалів країни. Зокрема, Києва, Львова, Дніпра, Одеси та Харкова", - йдеться в повідомленні УЗ у фейсбук у суботу.

Повідомляється, що в разі необхідності на вокзалах почнуть працювати пункти незламності, де будуть доступні альтернативні джерела живлення.

Раніше повідомлялося, що в Києві зменшать освітлення вулиць увечері через дефіцит електроенергії, що виник в енергосистемі внаслідок ворожих атак.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 2300 родин зниклих безвісти отримали грошову допомогу від УЧХ

Кабмін схвалив Стратегію реформування державного екологічного контролю в Україні до 2029 року – Міндовкілля

ДБР повідомило про підозру ексчиновниці Держпродспоживслужби за передачу будівель установи в приватну власність

Кабмін перерозподілив 34 млн грн на забезпечення функціонування НВМК

Саміт НАТО у 2026р. пройде в Туреччині, потім – в Албанії

Україна висловила намір не ставати учасницею двох угод в рамках СНД

Кабмін виділив 307 млн грн на закупку обладнання і модернізацію харчоблоків у 23 школах - Шмигаль

Кабмін призначив Лозинського першим заступником голови Держтуризму і звільнив Грищака з посади заступника керівника Мінстратегпрому

Кабмін пропонує Раді збільшити видатки держбюджету-2025 на 449 млрд грн, з них 412 млрд грн на безпеку і оборону - Шмигаль

Громада столиці передала двом бригадам НГУ ще 1700 дронів різних типів - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА