00:53 12.05.2024

ЦАХАЛ закликає евакуюватися жителів Гази, які залишилися в Рафасі, напередодні розширення військової операції

1 хв читати
ЦАХАЛ закликає евакуюватися жителів Гази, які залишилися в Рафасі, напередодні розширення військової операції

Ізраїльські військові в суботу вранці почали закликати палестинців залишити решту житлових кварталів району Рафах, продовжуючи операцію проти терористичного угруповання ХАМАС на півдні Сектора Газа, повідомляє The Times of Israel.

Зазначається, що минулого тижня Армія оборони Ізраїлю закликала евакуюватися зі східних околиць Рафаха, перш ніж почати військову операцію. Останнє попередження охопило табори Рафах і Шабура, а також райони Генейна і Хірбат аль-Адас, розташовані трохи глибше в місті.

Мирним жителям було запропоновано перебратися в розширену гуманітарну зону в районах Аль-Мавасі і Хан-Юніс на півдні Гази.

Цей крок було зроблено після того, як кабінет безпеки Ізраїлю проголосував у четвер увечері за схвалення розширення операції ЦАХАЛу в Рафасі.

У суботу військові заявили, що також готуються розпочати нову операцію в Джабалії на півночі Гази після того, як виявили спроби бойовиків ХАМАС там перегрупуватися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Сталася пожежа в 10-му житловому будинку внаслідок падіння уламків ворожого БпЛА - ОВА

У США засуджені за вбивство афроамериканця поліцейські отримали помилування від Трампа

Сенат США затвердив Реткліффа главою ЦРУ

Правоохоронці розслідують інцидент із побиттям школярки в Облонському районі столиці

Ще на дев'яти напрямках відбулися бої між ЗСУ та окупантами - Генштаб

Трамп видав указ про розсекречення документів щодо вбивства двох Кеннеді та Мартіна Лютера Кінга-молодшого

Втрати ворога на покровському напрямку за добу становлять майже 400 солдатів - Генштаб

Україна завершує реформу для залучення тих, хто досяг 18-25 років до лав ЗСУ - заступник голови ОП

Понад 20 тис. абонентів залишалися без світла і понад 17 тис. - без тепла в Запоріжжі після атаки РФ

Зеленський привітав нового прем'єра Ірландії з призначенням на посаду

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА