Інтерфакс-Україна
16:47 13.05.2024

На харківському напрямку ворог мав частковий успіх у районі н. п. Лук'янці, просування зупинено - Генштаб ЗСУ

1 хв читати
На харківському напрямку ворог мав частковий успіх у районі н. п. Лук'янці, просування зупинено - Генштаб ЗСУ

На харківському напрямку ворог здійснив 11 атак, наразі тривають два бойові зіткнення, противник мав частковий успіх у районі населеного пункту Лук'янці, ЗСУ зупинили його просування, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"На харківському напрямку ворог не припиняє наступальні дії, станом на 14:00 13.05.2024 здійснив 11 атак, наразі тривають 2 бойові зіткнення. Противник не припиняє спроб витіснити підрозділи Сил оборони із займаних позицій. Мав частковий успіх у районі населеного пункту Лук'янці. Просування ворога зупинено", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі в понеділок.

Сили оборони здійснюють контратакувальні дії. Для посилення війська на харківський напрямок переміщено завчасно створені резерви.

"Залежно від розвитку обстановки нарощування угруповання триватиме. Війська забезпечені необхідною кількістю засобів ураження", - наголошують у Генштабі.

Крім цього, ворог завдав вісьмох авіаційних ударів у районах населених пунктів Уди, Вовчанськ, Липці, Графське та Веселе Харківської області.

Від початку доби втрати окупантів на харківському напрямку становлять 97 осіб, втрати озброєння та військової техніки - вісім одиниць.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський призначив Кислицю першим заступником керівника Офісу президента

Зеленський призначив Христю Фріланд радницею з питань економічного розвитку

Кабмін звільнив Кислицю з посади першого заступника міністра закордонних справ

СБУ викрила "крота" ФСБ у лавах ЗСУ, який коригував ворожі атаки по Дніпропетровщині

7 корпус ДШВ: На Харківщині росіяни знову спробували використати газогін для просування, їх зупинено, знищено щонайменше 40 окупантів

Удари РФ прийшлися по низці об’єктів енергетики у кількох областях, зокрема, по генерації на Донеччині

Мовний омбудсмен: Є видавництво, яке понад 5 раз уже сплачувало штрафи, але продовжує друкувати кросворди російською

Мовний омбудсмен: На сьогодні вичерпаний потенціал переходу на українську мову, який виник з початком вторгнення РФ

У Славутичі без світла майже 8,5 тисяч родин через ворожі атаки на енергетику

Окупанти здійснили невдалу спробу форсувати Сіверський Донець з боку Ямполя - 81 ОАемБр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА