Інтерфакс-Україна
07:01 14.05.2024

Окупанти скинули з дрона вибухівку на пожежний автомобіль на Херсонщині

1 хв читати
Окупанти скинули з дрона вибухівку на пожежний автомобіль на Херсонщині

Російські окупанти скинули з дрона вибухівку на пожежний автомобіль на Херсонщині, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Сталося це вдень, коли рятувальники працювали на місці ворожого обстрілу в с. Кізомис. Там виникла пожежа в житловому будинку", - сказано в повідомленні.

Унаслідок інциденту вогнеборці не постраждали.

Тим часом під час розбору зруйнованих конструкцій будівлі також виявлено тіло людини.

 

 

 

ОСТАННЄ

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА