Інтерфакс-Україна
10:38 14.05.2024

Українська кіноакадемія оголосила номінантів на кінопремію "Золота дзиґа"

1 хв читати
Українська кіноакадемія оголосила номінантів на кінопремію "Золота дзиґа"
Фото: Українська кіноакадемія

Українська кіноакадемія оголосила номінантів на національну кінопремію "Золота дзиґа".

"Їх перелік кіноакадеміки сформували з довгого списку, до якого увійшли 50 робіт. Лідером за кількістю номінацій став фільм "Ля Палісіада", який представлений у 14 категоріях. За ним слідує стрічка "Довбуш", яка має 13 номінацій, а замикає трійку лідерів фільм "Уроки толерантності" - вісім номінацій", - ідеться в повідомленні пресслужби Української кіноакадемії.

Зокрема, у категорії "Найкращий фільм" за "Золоту дзиґу" змагатимуться: "20 днів у Маріуполі" (реж. Мстислав Чернов); "Довбуш" (реж. Олесь Санін); "Ля Палісіада" (реж. Філіп Сотниченко); "Уроки толерантності" (реж. Аркадій Непиталюк); "Як там Катя?" (реж. Крістіна Тинькевич).

Як повідомлялося, 2023 року фільм "Стоп-Земля" режисерки Катерини Горностай став переможцем у номінації "Найкращий фільм" національної кінопремії "Золота дзиґа".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Іран запустив ракети по американських базах на Близькому Сході - ЗМІ

Міноборони заперечує чутки про збір цифрових даних та відстеження геолокації в "Резерв+"

Зеленський обговорив зі спікерами Палати громад і Палати лордів парламенту Великої Британії подальшу підтримку

Єрмак вважає, що Зеленський має балотуватися на другий термін після війни

Єрмак про ракету Сапсан: Ми зможемо здивувати наших ворогів неодноразово

Трамп закликає перевірити висловлювання Медведєва про готовність низки країн надати ядерний боєкомплект Ірану

Місто готове й надалі купувати ліки для львів'янина із СМА Гусакова, але їх можна отримати лише у Львові - Садовий

Офіс Єврейської конфедерації України в Києві постраждав від російського удару вдруге з початку війни

"Укрзалізниця" оголосила аукціони з оренди комерційних площ на шести вокзалах

Зеленський обговорить зі Стармером розвиток спільних оборонних проєктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА