Інтерфакс-Україна
16:38 14.05.2024

У ЄС прийнято новий пакт про міграцію та притулок

1 хв читати
У ЄС прийнято новий пакт про міграцію та притулок
Фото: elements.envato.com

Рада ЄС затвердила у вівторок новий пакт Євросоюзу про міграцію та притулок, який у Брюсселі розцінюють як "знакову реформу" європейської міграційної системи.

"Пакт про надання притулку та міграції забезпечить більш справедливу і надійну міграційну систему, яка приведе до конкретних змін на місцях. Ці нові правила зроблять європейську систему притулку ефективнішою і підвищать солідарність між державами-членами", - заявила держсекретар з питань притулку та міграції Бельгії, яка головує в Раді ЄС, Ніколь де Моор.

За її словами, "Європейський Союз також продовжить тісну співпрацю з третіми країнами для усунення корінних причин нелегальної міграції".

Як вважають у ЄС, новий пакт встановлює набір правил, які допоможуть упорядковано управляти прибуттям мігрантів і біженців, створити ефективні й однакові процедури та забезпечити справедливий розподіл міграційного навантаження між державами-членами.

У комюніке Ради ЄС зазначено, що вона ухвалила у вівторок "загалом 10 законодавчих актів, які реформують всю європейську систему управління притулком і міграцією".

Держави - члени ЄС тепер матимуть два роки, щоб імплементувати ухвалені радою закони. Європейська комісія незабаром представить загальний план їх застосування, щоб надати допомогу державам-членам у цьому процесі, повідомили в Брюсселі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Харків зазнав атаки дронами "шахед": Пошкоджено тролейбусне депо та понад 30 житлових будинків

Окупанти обстріляли 17 населених пунктів Запорізької області, двоє загиблих та пʼятеро поранених - Федоров

30 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Чорному морі - ворожі кораблі відсутні - ВМС ЗСУ

Міністр фінансів США: переговори зі Китаєм призупинилися, можливий дзвінок Трампа і Сі Цзіньпіна

Келлог: питання нерозширення НАТО, включно з Україною, є предметом обговорення і занепокоєння Росії

Внаслідок масованого удару російських БпЛА по Харкову постраждала співробітниця КП - Терехов

Внаслідок атаки дронів по селу Василів Хутір на Харківщині поранено 8 осіб, серед них дві дитини - Синєгубов

Масований удар ворожих БпЛА по території КП у Харкові спровокував пожежу, без постраждалих – мер

Окупанти вдарили по Слобідському району Харкова, наслідки уточнюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА