Інтерфакс-Україна
17:50 14.05.2024

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 15, серед них діти - Синєгубов

1 хв читати
Кількість постраждалих у Харкові зросла до 15, серед них діти - Синєгубов

За оновленими даними, кількість постраждалих унаслідок ударів, завданих ЗС РФ по Харкову у вівторок після обіду, збільшилася до 15 осіб, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Серед травмованих чоловік 28 років у важкому стані та 78-річна жінка в середньому стані. Госпіталізовані. П’ятеро людей із гострою реакцією на стрес. Серед них двоє дітей 8 і 12 років. Одна дитина госпіталізована з легкими травмами", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у Донецькій області поблизу Рівного, Виїмки та Васюківки – DeepState

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА