Інтерфакс-Україна
22:01 14.05.2024

Аварійні відключення світла застосовуватимуться в Україні з 21:00 до 24:00 вівторка

1 хв читати
Аварійні відключення світла застосовуватимуться в Україні з 21:00 до 24:00 вівторка

14 травня з 21:00 до 24:00 НЕК "Укренерго" вимушене запровадити контрольовані аварійні вимкнення електроенергії в усіх регіонах України.

"Причина - значний дефіцит електроенергії в системі внаслідок російських обстрілів і зростання споживання через похолодання", - ідеться в повідомленні оператора системи передачі у фейсбуці.

При цьому уточнюється, що завтра, 15 травня, для промислових споживачів графіки обмеження потужності діятимуть протягом усієї доби - з 00:00 до 24:00.

Перед повідомленням "Укренерго" низка операторів системи розподілу (ОСР, обленерго) проінформували про аварійні вимкнення світла побутових споживачів, що запроваджуються через суттєвий дефіцит е/е.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через ворожі удари по Херсонщині загинули двоє людей, ще десятеро поранені – ОВА

Спецпосланець Трампа Віткофф відвідає Москву — посол США при НАТО очікує дипломатичного прориву

Окупанти обстріляли 16 населених пунктів Запорізької області, є загиблий і поранені

3 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Віткофф повідомив родинам заручників в Ізраїлі про спільний з Нетаньяху план припинення війни в Газі - ЗМІ

Один із мікрорайонів Чугуєва зазнав ударів, пошкоджено житло, постраждали троє жінок – мер

ДСНС ліквідувала пожежу площею 1500 кв. м після ракетного удару по Миколаєву

Дев’ятьох українців затримали на кордоні з Молдовою за спробу нелегального перетину через Придністров’я

З 4 серпня на МАПП "Ягодин-Дорогуськ" стартують ремонтні роботи, можливе часткове перекриття смуг руху

Зеленський подав до Ради проєкт ратифікації Угоди про сторічне партнерство між Україною та Британією - Кравчук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА