Інтерфакс-Україна
16:29 16.05.2024

"Інтерпайп" Пінчука передав військовим на харківському та донецькому напрямках FPV-дрони та "мавіки"

2 хв читати

Українська промислова компанія "Інтерпайп" бізнесмена і філантропа Віктора Пінчука передала військовим на харківському й донецькому напрямках FPV-дрони і Mavic-дрони.

Згідно з інформацією компанії, опублікованою у фейсбуці, зокрема, "Інтерпайп" передав бригадам, що наразі обороняють Харківщину, 200 FPV-дронів, 33 денні дрони Mavic і 10 нічних дронів Mavic 3T, а також десять зарядних станцій.

"Ми системно патронуємо 15 підрозділів, що утримують фронт на донецькому напрямку. Сьогодні долучилися до допомоги підрозділам на Харківщині, адже це один із найважчих напрямків, і підрозділи потребують багато розхідників у вигляді дронів", - пояснює керівниця напряму допомоги військовим "Інтерпайпу" Людмила Новак.

При цьому додається, що від початку поточного року "Інтерпайп" уже передав бригадам, які стримують ворога на Донеччині, понад 1000 FPV-дронів, 400 денних дронів Mavic і понад 100 нічних дронів Mavic 3t.

"Інтерпайп" - українська промислова компанія, виробник безшовних труб і залізничних коліс. Її продукцію постачають у понад 80 країн світу через мережу торговельних офісів, розміщених на ключових ринках Близького Сходу, Північної Америки та Європи.

В "Інтерпайпі" працює близько 10 тис. людей. У 2023 році компанія перерахувала до бюджетів усіх рівнів 4,4 млрд грн.

У структурі компанії - п'ять промислових активів: "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод (НТЗ)", "Інтерпайп Новомосковський трубний завод (НМТЗ)", "Інтерпайп Ніко-Тьюб", "Дніпропетровський Втормет" і електросталеплавильний комплекс "Дніпросталь" під брендом "Інтерпайп Сталь".

Кінцевим власником Interpipe Limited є український бізнесмен і філантроп Віктор Пінчук і члени його сім'ї. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ

Командир 125-ї бригади Третього армійського корпусу відправив офіцерів на Куп’янський напрямок

У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами

Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА