Інтерфакс-Україна
11:03 17.05.2024

Уламки російського дрона пошкодили один з енергооб'єктів на Вінниччині - Міненерго

1 хв читати

Падіння уламків російського дрона призвело до пошкодження обладнання одного з енергетичних об'єктів на Вінниччині та знеструмлення понад 23 тис. абонентів у чотирьох населених пунктах, повідомило Міністерство енергетики.

Згідно з його оновленням у телеграм-каналі, на ранок п'ятниці більшість із них заживлено.

НЕК "Укренерго" у своєму телеграм-каналі уточнила, що було пошкоджено місцеве обленерго, на ранок залишаються без електропостачання 202 споживачі.

Крім того, повідомляє Міненерго, на Сумщині з технологічних причин короткостроково вимикали високовольтну повітряну лінію, унаслідок чого знеструмлювали підприємство теплогенерації та побутових споживачів у Сумах, а також об'єкти залізниці.

У Харкові відключали понад 182 тис. побутових споживачів, метрополітен, тепломережі та очисні споруди.

"Укренерго" додало, що через вісім хвилин лінію було повернуто в роботу дією автоматики, енергоживлення споживачів відновлено.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проти голови Деснянської РДА Бахматова відкрите кримінальне провадження – КМДА

На передову поставлено 5,6 тис. дронів на 216 млн грн за перший місяць роботи через систему DOT-Chain Defence - Шмигаль

Європа та ЄС зможуть разом гарантувати безпеку Україні у разі позитивного результату переговорів про мир - президент Литви

Правоохоронець з Києва вивозив ухилянтів під виглядом спецпризначенців – ДБР

За кошти держвиплати "Пакунок школяра" можна буде придбати книги - Мінсоцполітики

Президент Литви застеріг від роз’єднання шляху до членства у ЄС України та Молдови

Раді пропонують закликати парламенти та уряди іноземних держав засудити вбивство Парубія

Загроза з боку Росії зростає з кожним днем – Рютте

Суд арештував без права застави підозрюваного у вбивстві Парубія – Офіс генпрокурора

Стубб "не дуже оптимістичний" стосовно можливості домовитися про перемир'я або про рамки мирних переговорів найближчим часом через РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА