Інтерфакс-Україна
01:25 18.05.2024

Новий уряд Хорватії знову очолив прем'єр Пленкович

1 хв читати
Новий уряд Хорватії знову очолив прем'єр Пленкович

Новообраний парламент Хорватії 17 травня проголосував за вотум довіри новому уряду, пост прем'єр-міністра зберіг лідер Хорватський демократичний союз (ХДС) Андрій Пленкович.

Як повідомляють хорватські ЗМІ, 79 із 141 присутнього депутата проголосували за, один утримався, а 61 був проти.

Депутати також затвердили 18 міністрів порівняно з 16 у попередньому, троє нових міністрів представляють "Рух Батьківщина", який увійшов до правлячої коаліції.

Представляючи програму уряду в парламенті, Пленкович заявив, що особливу увагу буде приділено економічному зростанню, інвестиціям в інфраструктуру, молоді та безпеці.

Як повідомлялося, на позачергових виборах парламенту Хорватії, що відбулися 17 квітня, перемогла партія ХДС прем'єр-міністра Пленковича, однак їй забракло мандатів для формування уряду самостійно, і довелося залучити до коаліції праву партію "Рух Батьківщина".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська Frontline Robotics та Quantum Systems створять у Німеччині СП з виробництва дронів

Рада коаліції розглянула виконання Україною міжнародних зобовʼязань - Гетманцев

Розмова Зеленського з делегацією США в Берліні завершилася

Зеленський провів розмову зі звільненими політичними в’язнями з Білорусі

Рада ЄС ввела санкції проти 9 осіб, які сприяють діяльності тіньового флоту РФ

У "Євробаченні-2026" візьмуть участь 35 країн

В Україні вночі та вранці 16 грудня очікуються сильні тумани

В Одесі та області без світла залишаються понад 430 тис. споживачів з понад 600 тис. відключених після атаки в суботу – Міненерго

Сили оборони продовжують операцію з відновлення контролю над Куп’янськом, росіяни змістилися до центру міста – Трегубов

Опади найближчими днями в Україні не очікуються, лише на Лівобережжі пройде невеликий мокрий сніг

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА