Інтерфакс-Україна
13:49 20.05.2024

Прем'єр Хорватії візьме участь у Саміті миру - Зеленський

1 хв читати
Прем'єр Хорватії візьме участь у Саміті миру - Зеленський

Прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович підтвердив участь у Саміті миру в Швейцарії, повідомив президент України Володимир Зеленський за підсумками розмови з головою хорватського уряду.

"Привітав його з призначенням на посаду прем'єр-міністра Республіки Хорватія та висловив вдячність за постійну підтримку України з боку Хорватії. Також подякував прем'єр-міністру Пленковичу за підтвердження його участі в Саміті миру у Швейцарії", - написав Зеленський у телеграмі у понеділок.

Сторони також обговорили підтримку з боку Хорватії початку переговорів щодо вступу України до ЄС і можливість приєднання до Вільнюської декларації G7 про підтримку України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА