Інтерфакс-Україна
08:51 21.05.2024

Глава МЗС Німеччини Бербок приїхала до Києва - ЗМІ

1 хв читати
Глава МЗС Німеччини Бербок приїхала до Києва - ЗМІ

До Києва з неоголошеним візитом прибула міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок, повідомляє DW-Україна в телеграмі вранці у вівторок.

"Наша підтримка ґрунтується на глибокому переконанні, що Україна переможе у цій війні. Путін спекулює на тому, що в якийсь момент у нас вичерпаються сили, але у нас є сила духу. Разом з багатьма іншими країнами з усіх куточків світу Німеччина непохитно стоїть на боці України", - заявила Бербок після прибуття.

"Народ України може спиратися на це в довгостроковій перспективі. Ми продемонструємо це дуже чітко в червні, коли запросимо світ на Конференцію з відновлення України в Берліні. Разом з нашими партнерами по всьому світу та міцним альянсом бізнесу, громадянського суспільства та місцевої влади ми інвестуємо в довгостроковий страховий поліс для майбутнього України", - зазначила Бербок.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На лінії фронту відбулося 61 боєзіткнення, майже половина з них на покровському напрямку – Генштаб ЗСУ

Близько 600 будинків на Троєщині в Києві без тепла, води і світла – мер

Орбан чинить злочин проти Угорщини та закарпатських угорців, блокуючи вступ України до ЄС – Сибіга

Окупанти вдарили по фабриці Roshen вночі двічі в одне й те саме місце – Порошенко

Клименко: внаслідок російських атак постраждали близько 40 осіб, пошкоджено понад 170 об’єктів

"Червона" лінія метро в Києві відновила роботу в звичайному режимі

У більшість областей йде потепління, але ожеледь і налипання снігу можуть ускладнити роботу підприємств та транспорту

Віцепрем’єр Кулеба: 447 генераторів надійдуть з ЄС до України протягом тижня, 2 з них великої потужності

Кількість постраждалих у Харкові зросла до 31, серед них двоє дітей

Зеленський привітав розвідників із Днем зовнішньої розвідки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА