Інтерфакс-Україна
08:56 21.05.2024

Кількість постраждалих у Харкові внаслідок ударів уночі та вранці зросла до семи

1 хв читати
Кількість постраждалих у Харкові внаслідок ударів уночі та вранці зросла до семи
Фото: https://www.facebook.com/synegubov.oleg

За уточненими даними, унаслідок ударів, завданих ЗС РФ по Харкову вночі та вранці вівторка, постраждали 7 осіб, у них усіх гостра реакція на стрес, повідомив голова ОВА Олег Синєгубов.

"Унаслідок нічного обстрілу БПЛА по чотирьох локаціях у місті пошкоджено 25 вантажних автомобілів і автобусів, 3 легкові автомобілі. Також пошкоджено вікна в триповерховій офісній будівлі комунального підприємства. Пошкоджено 4 приватні будинки. Унаслідок ракетних обстрілів (вранці - ІФ-У) транспортного підприємства постраждали 2 людини. Загалом постраждали 7 осіб - гостра реакція на стрес", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

Він повідомив також, що напередодні ввечері ворожого обстрілу зазнали Івашки. Внаслідок обстрілу зруйновано будинок, пошкоджено ще 5, господарчі споруди.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На фронті більше 120 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Асоціація прифронтових міст та громад виступає за створення спеціального підфонду для підтримки переселенців

Ворожі БпЛА атакували Черкащину та Сумщину, є пошкодження інфраструктури і постраждала

У Одесі пошкоджено скління багатоповерхівки та освітнього закладу через атаку БпЛА

Голова НБУ та "ПриватБанк" вибачилися перед ветераном без рук за відмову видати картку

Сенат США схвалив оборонний бюджет на 2026 рік із $800 млн для України

США та РФ на вихідних в Маямі обговорять шляхи припинення війни в Україні - ЗМІ

У Франції за запитом ДБР провели обшуки в ексгенпрокурора Піскуна

Україна виконала норматив призначення суддів за програмою Ukraine Facility

Свириденко анонсувала оновлення подання заяв до Реєстру збитків через Дію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА