Інтерфакс-Україна
16:32 22.05.2024

Єрмак обговорив із Салліваном посилення української ППО та підготовку Саміту миру

1 хв читати
Єрмак обговорив із Салліваном посилення української ППО та підготовку Саміту миру
Фото: Офіс Президента України

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак у рамках постійного діалогу провів телефонну розмову з радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном, повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Єрмак детально поінформував про ситуацію на фронті та наголосив на важливості посилення нашої протиповітряної оборони сучасними західними системами", - зазначається в повідомленні.

Під час розмови Єрмак розповів про підготовку України до першого Глобального саміту миру і важливість участі в ньому країн з усіх континентів. Також сторони обговорили саміт НАТО у Вашингтоні. Окремо приділили увагу угоді про гарантії безпеки між Україною та США, робота над якою наближається до завершення.

Єрмак подякував Саллівану, президенту США Джозефу Байдену, обом палатам і партіям Конгресу та всьому американському народу за підтримку України в боротьбі з повномасштабною російською агресією, а також за оборонний пакет, який уже працює на полі бою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Словацький міністр ініціює запровадження обов'язкової військової служби в країні

"Люблінський трикутник" про вторгнення російських БПЛА в Польщу: Рішуча відповідь може запобігти ескалації

САП підтвердила внесення повної застави за ексголову Хмельницької МСЕК Крупу

Албанія стала першою країною у світі, де з'явився ШІ-міністр

Житель Успенівки Запорізької області загинув після російського авіабомбардування

Помер 1 з 5 постраждалих внаслідок атаки ворожим дроном цивільного авто в Благодатівці Куп'янского району

Генштаби збройних сил Польщі та України поглиблюють співпрацю, зокрема у боротьбі з безпілотниками

Просування окупантів на початку тижня майже зупинилося

Київ виділив ще 4 млрд грн на підтримку ЗСУ, всупереч вилученню 8 млрд з бюджету міста - мер

Австрійська влада просить з'ясувати обставини затримання оператора мовника ORF в Україні – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА