Інтерфакс-Україна
10:16 24.05.2024

Мер Києва показав новий пішохідний міст в Оболонському районі

1 хв читати
Мер Києва показав новий пішохідний міст в Оболонському районі
Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko

У Києві відкрили пішохідний міст з Оболонської набережної на Оболонський острів, кошти на добудову якого виділила Метрополія Великого Парижа.

Як випливає з відеоповідомлення Кличка, цей пішохідний міст, створений із залученням інвесторів, з'єднує парк "Наталка", набережну та острів Оболонський. На острові створено умови для відпочинку, спорту та психологічного відновлення, прокладено пішохідні та велосипедні доріжки, облаштовано дитячі майданчики.

Кличко подякував усім, хто любить Київ, меценатам і спонсорам "за створення такої магії".

Будівництво мосту розпочалося ще у 2020 році за меценатські кошти, але з початком великої війни будівництво стало на паузу. Прогонові конструкції виготовили до 2022 року, тож вони очікують встановлення після монтажу останньої опори.

Наприкінці січня 2023 року міський голова Києва Кличко повідомив, що Метрополія Великого Парижа стала меценатом добудови пішохідного мосту з Оболонської набережної на Оболонський острів. На будівельні роботи французи виділили 19,5 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежа на Черкащині забрала життя чотирьох дітей, ще одна постраждала – ДСНС

ОВА: Шестеро поранених в результаті обстрілу Запоріжжя, пошкоджені будівлі та автівки

Макрон: жодні кордони не повинні бути змінені силою, а Україна ніколи не повинна бути вразливою

Сили оборони відбили з початку доби 157 бойових зіткнень - Генштаб

Лідери NB8 підтвердили підтримку суверенітету України та намір продовжувати постачання зброї у рамках зміцнення оборони Європи

Ворог атакував Дніпропетровщину безпілотниками, виникли пожежі – обладміністрація

Стармер після розмови із Зеленським провів консультації з Трампом щодо мирного плану

Грем: Трамп забезпечить, щоб Україна була вільною та суверенною державою із здатністю захистити себе

Конкурс на наглядраду "Енергоатому" буде проведений за повною процедурою за порадою послів G7

Поліція Кіпру розшукує підозрюваних у зв'язку зі спробою викрадення колишнього міністра енергетики України - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА