Інтерфакс-Україна
12:02 24.05.2024

Українські пілоти, які пройшли навчання у США на F-16, попрямують до Європи для подальшої підготовки

1 хв читати
Українські пілоти, які пройшли навчання у США на F-16, попрямують до Європи для подальшої підготовки

Перша група українських пілотів, яка завершила навчання на винищувачах F-16 на військовій базі в Аризоні в США, попрямує до Європи для проходження подальшої підготовки, повідомив начальник служби зі зв'язків із громадськістю Повітряних сил Збройних сил України Ілля Євлаш.

"Звісно, навчальний процес не завершується. Наразі пілоти повертаються до Європи і готуватимуться й надалі для того, щоб у подальшому прибути в Україну і продовжити виконання своїх завдань", - сказав Євлаш в ефірі телемарафону.

Спікер наголосив, що процес навчання постійний і стосується не тільки пілотів, а й інженерів. Після прибуття в Україну вони ділитимуться досвідом із колегами.

За словами Євлаша, перші літаки F-16, які прибудуть в Україну, виконуватимуть завдання з патрулювання, а також завдаватимуть ударів по ворогу на лінії зіткнення.

Як пише Politico, прессекретар ВПС Національної гвардії США Ерін Ганніган заявив, що перша група українських пілотів завершила навчання на винищувачах F-16 на військовій базі в Аризоні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін надав право на отримання дозволу на імміграцію особі з подружжя загиблого за Україну іноземця

Антикорупційні органи викрили прокурора Офісу генпрокурора та адвокатів на підбурюванні до підкупу начебто прокурорів САП та суддів ВАКС

У РФ понад 500 танкерів тіньового флоту – Зеленський

Україна та ЄС вийдуть на виробництво артилерійського пострілу рівня РФ у 2026 році – Зеленський

Більшість українців виступає проти територіальних поступок у війні з Росією – опитування

Росіяни готують провокації щодо полонених на території Білорусі для тиску на Україну – Зеленський

Завдяки українським ударам вглиб РФ у ворога дефіцит бензину до 20% - Зеленський

Росіяни завдали 1550 ударів по Чернігівщині, Сумщині і Полтавщині за останній місяць – Зеленський

РФ перебила лінії електропостачання ЗАЕС з двох боків, повідомив Зеленський

Путіну потрібно буде поховати 1 млн своїх людей, щоб взяти схід України, – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА