Інтерфакс-Україна
15:32 24.05.2024

Держкіно закликає міжнародну та українську спільноту припинити будь-яку співпрацю з російськими й афілійованими компаніями

1 хв читати
Держкіно закликає міжнародну та українську спільноту припинити будь-яку співпрацю з російськими й афілійованими компаніями

Державне агентство України з питань кіно закликає міжнародну й українську спільноту припинити будь-яку співпрацю з російськими та афілійованими компаніями.

"Будь-яка діяльність, спрямована на отримання прибутку російських суб’єктів кінематографії, може містити ознаки колабораційної діяльності (ст. 1111 КК України), за що передбачена кримінальна відповідальність, а тому Державне агентство України з питань кіно, як орган державної влади, не може допустити будь-якого фінансування країни-агресора, адже вважає співпрацю з російськими дистриб'юторами та їх афілійованими компаніями порушенням чинного законодавства", - йдеться в заяві відомства.

Зазначається, що Держкіно ухвалює рішення про відмову у внесенні фільму до Державного реєстру фільмів у разі встановлення факту співпраці учасників проєкту з РФ.

Крім того, у відомстві наголошують, що російські посередники, які маскують російське походження, досі присутні на українському кіноринку, обстоюють інтереси країн-агресорів, "що призводить до наповнення державного бюджету російської федерації та, відповідно, фінансування тероризму, вчиненого щодо нашої держави".

У зв'язку з цим Держкіно також закликає міжнародних дистриб'юторів і продюсерів безпосередньо співпрацювати з українськими компаніями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лідери ЄС представили 2 механізми фінансування інвестицій в оборону на EUR800 млрд і домовилися координувати зміцнення України

Троє постраждалих внаслідок ворожої атаки в Запоріжжі

ЄС готує новий пакет підтримки для незалежних медіа в Україні на 10 млн євро

Суд обрав запобіжний захід фігуранту справи про розкрадання 60 млн грн, виділених на соцдопомогу тяжкохворим

НАБУ та САП заявляють про загрозу втрати 1,6 млрд грн нібито через бездіяльність "Нафтогазу"

СБС допомогли знищити російську РСЗВ "Ураган"

Через ворожий обстріл прифронтового села на Харківщині поранено мирну мешканку – прокуратура

Шмигаль і Павел обговорили економічну співпрацю і розвиток проєктів відновлення

Новий пакет військової допомоги від Німеччини зміцнить українську ППО і збереже тисячі життів – Сибіга

В Україну вже повернули понад чотири тисячі військовополонених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА