17:26 24.05.2024

У Києві на станціях метро тимчасово недоступна оплата проїзду банківською карткою - КМДА

1 хв читати
У Києві на станціях метро тимчасово недоступна оплата проїзду банківською карткою - КМДА

У Києві на турнікетах станцій метро з технічних причин тимчасово недоступна оплата проїзду банківською карткою, повідомляє Київська міська державна адміністрація.

"Фахівці вже працюють над відновленням роботи платіжної системи у звичайному режимі. Усі інші види оплати проїзду працюють у звичайному режимі", - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Оплатити за проїзд можна транспортною карткою, qr-кодом, згенерованим у застосунку "Київ Цифровий", або паперовим qr-квитком.

"КП "Київський метрополітен" перепрошує за тимчасові незручності. Про відновлення можливості оплати проїзду безконтактною банківською карткою повідомимо додатково", - зазначається в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко звільнив міських чиновників-фігурантів розслідування корупції

До чотирьох зросла кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих БпЛА у Дніпрі

Глава МВС України: Цікавий досвід Фінляндії в розбудові укриттів, підтримці ментального здоров’я та боротьбі з дезінформацією

Стефанішина: До кінця року плануємо подати низку гучних позовів проти росіян, які є санкціонованими в Україні та чиє майно ідентифіковано

Угода зі США не передбачає передання прав на користування надрами, тому не потребує розгляду на всеукраїнському референдумі – Стефанішина

Рада гарантує грошову компенсацію військовослужбовцям за невикористану відпустку

Україна поставила до Сирії додатково 3850 т пшеничного борошна в рамках ініціативи Grain From Ukraine

Рада викликала на засідання главу МЗС щодо переговорів у Саудівській Аравії

Росіянам вдалося перетнути річку Оскіл, Сили оборони намагаються відбити позиції – ОСУВ "Хортиця"

Україна ініціювала стягнення в дохід держави активів "Білоруськалію"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА