Інтерфакс-Україна
07:21 25.05.2024

У Чорному морі один бойовий корабель РФ, у Середземному морі перебуває носій ракет "Калібр"

1 хв читати
У Чорному морі один бойовий корабель РФ, у Середземному морі перебуває носій ракет "Калібр"

Росія утримує на чергуванні в Чорному морі один бойовий корабель, ще один, який є носієм "Калібрів", перебуває в Середземному морі, повідомляють оперативну ситуацію Військово-морські сили ЗС України в суботу вранці.

"Станом на 07:00 25.05.2024 у Чорному морі 1 ворожий корабель; в Азовському морі ворожі кораблі відсутні; у Середземному морі 1 ворожий корабель, що є носієм крилатих ракет "Калібр" загальним залпом до 16 ракет", - ідеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі ВМС.

Також військові інформували: "За добу, в інтересах рф, прохід Керченською протокою здійснили: в Азовське море - 6 суден, із них 1 рухалося з протоки Босфор; у Чорне море - 8 суден, із них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор".

 

 

 

ОСТАННЄ

Зеленський планує проінформувати Ердогана щодо української готовності до швидкої дипломатії

Сибіга: G7 знову підтверджує непохитну підтримку, вітає кроки України до миру та закликає Росію припинити війну

Зустрічні умови РФ до безумовного 30-денного перемир'я свідчать про неналаштованість їх на серйозні кроки – Жовква

Україна представить свою позицію на саміті європейських партнерів в суботу

З окупованого лівобережжя Херсонщини вдалось повернути двох дітей

Макрон поговорив із Зеленським і Стармером: Російська агресія повинна припинитись і тактика затягування теж

Сибіга на зустрічі із представниками Інституту Гудзону обговорив партнерство із США та досягнення справедливого і тривалого миру

Рубіо про переговори з РФ: є підстави для обережного оптимізму

Путін заявив про початок зрушень у відносинах між США та РФ після розмови з Трампом і перших контактів по лінії МЗС

Рубіо: якими будуть поступки РФ та України ще належить з’ясувати

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА