Інтерфакс-Україна
11:30 25.05.2024

Умєров і Сирський обговорили з командувачем військ НАТО посилення української ППО

1 хв читати

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський і міністр оборони України Рустем Умєров провели телефонну розмову з верховним головнокомандувачем об'єднаних збройних сил НАТО в Європі Крістофером Каволі і командувачем Групи сприяння безпеці України Антоніно Агуто.

"Насамперед ішлося про ситуацію на фронті, забезпечення технікою та озброєнням, боєприпасами, матеріально-технічними засобами відповідно до заявленого пакета допомоги. Окремо говорили про посилення протиповітряної оборони як на лінії зіткнення, так і в містах України", - написав Сирський у телеграм-каналі в суботу.

Головнокомандувач ЗСУ подякував США та іншим країнам-членам НАТО за послідовну і непохитну підтримку України у протистоянні агресору.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна отримала від Банку розвитку Ради Європи ще EUR100 млн кредиту на підтримку ВПО

Організовуються додаткові логістичні шляхи до Покровська та Мирнограда - УВ "Схід"

Сі провів телефонну розмову з Трампом

"ДТЕК" за тиждень відновив електрозабезпечення майже 800 тис. абонентів у трьох областях

Свириденко разом із депутатами фракції більшості узгодить кандидатури на посади міністрів юстиції і енергетики – Зеленський

Уряд готує рішення, щоб здешевити природний газ для потреб когенераційних установок - Зеленський

Інформація про нібито підготовку підозри Арахамії чи керівнику САП не відповідає дійсності – СБУ

Каллас скликає позачергове неформальне засідання Ради ЄС з питань закордонних справ через ситуацію з "мирним планом" для України

Мерц: Спільний мирний план покликаний започаткувати процес, для цього Росія повинна сісти за стіл переговорів

"Укренерго" анонсувало на вівторок цілодобові відключення від 0,5 до 2,5 черг проти 0,5-3 черг у понеділок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА