Інтерфакс-Україна
20:59 26.05.2024

У Харкові 27 травня - День жалоби за загиблими в результаті удару по будівельному гіпермаркету

1 хв читати
У Харкові 27 травня - День жалоби за загиблими в результаті удару по будівельному гіпермаркету

У Харкові понеділок, 27 травня, оголошено Днем жалоби за загиблими внаслідок авіаударів, завданих ЗС РФ 25 травня по будівельному гіпермаркету "Епіцентр".

Як повідомляє пресслужба Харківської міськради, відповідне розпорядження підписав міський голова Ігор Терехов.

"На знак скорботи за загиблими 25 травня внаслідок ворожого удару по об'єкту цивільної інфраструктури на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій буде приспущено Державний прапор із чорною стрічкою. Також буде заборонено розважальну музику на ринках, у торговельних закладах, закладах громадського харчування тощо", - ідеться в повідомленні.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог захопив Одрадне та Бологівку на Харківщині на кордоні з РФ - DeepState

Гілларі Клінтон: мирний план Трампа – це фактична капітуляція України

Лукашенко помилував 31 громадянина України, а також двох католицьких священників

США відправляють генералів до РФ для переговорів про мирний план - ЗМІ

Румунія піднімала F-16 через російські удари по півдню Одещини

Низка сенаторів США обох партій висловили скептицизм стосовно плану Трампа по досягненню миру в Україні

Держприкордонслужба: на Донеччині знищено рухомий пункт розвідки та управління ППО "Овод" окупантів

У Харківській області двоє постраждалих внаслідок ворожих обстрілів протягом доби

Українську тактичну балістичну ракету FP7 поставлять на озброєння ЗСУ до кінця 2025р - головний конструктор компанії Fire Point

Сибіга: Польща повинна бути залучена до зусиль з встановлення миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА