Інтерфакс-Україна
14:23 27.05.2024

Процес переходу від військової служби до цивільного життя становить 2-3 роки - Мінветеранів

1 хв читати
Процес переходу від військової служби до цивільного життя становить 2-3 роки - Мінветеранів

Процес переходу від військової служби до цивільного життя становить 2-3 роки, повідомляє Міністерство у справах ветеранів.

"Ми з командою створили стратегію переходу від військової служби до цивільного життя. Наразі цей нормативний акт перебуває на зовнішньому узгодженні, і ми плануємо, що найближчим часом його буде ухвалено", - сказав заступник міністра у справах ветеранів Максим Кушнір на саміті Мінветеранів "Шлях ветерана від військової служби до цивільного життя" у Києві в понеділок.

Згідно з інформацією, яку представив заступник міністра, процес переходу від військової служби до цивільного життя становить 2-3 роки.

Зазначається, що перехід - це створення умов для успішної реабілітації та реінтеграції військовослужбовців і ветеранів у цивільне життя, враховуючи їхні потреби.

Мінветеранів є координатором системи переходу; об'єктами: центральні органи виконавчої влади, місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, підприємства та організації, міжнародні партнери.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівник ЦПД: Путін продовжує вдавати, що він може говорити про Україну без України

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

Зеленський знов говорив із Макроном

Новим речником Міноборони став журналіст та телеведучий Дрималовський

РФ вимагає від України відмовитись від оборонної лінії в Донецькій області без гарантій, що бої не відновляться – ISW

Зеленський говорив з прем’єркою Данії про кроки, "що наближають до реального завершення війни, а не до її реконфігурації"

У Дніпрі прокуратура розслідує можливе побиття колишнього військового працівниками ТЦК

Окупанти зайняли близько 500 кв км української території в липні, їх просування в Сумській області зупинилось – британська розвідка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА