Інтерфакс-Україна
20:44 27.05.2024

У Харкові окупанти завдали авіаудару по двох підприємствах, які виробляли солодощі та сільгосптехніку

1 хв читати

У понеділок ЗС РФ обстріляли двома керованими авіабомбами Холодногірський район Харкова, під ударами були два підприємства, одне з них виробляє солодощі, інше - сільгосптехніку, повідомляє Міністерство внутрішніх справ України.

"Холодногірський район: попередньо, росіяни здійснили обстріл двома керованими авіабомбами УМПБ Д-30. Під ударами опинилися два підприємства, одне з яких займається виробництвом солодощів, інше - спеціалізується на виробництві сільгосптехніки", - йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі МВС.

Унаслідок авіаудару загинула 46-річна жінка, ще 11 осіб дістали поранення.

Також окупанти обстріляли Шевченківський район у місті, інформація про постраждалих і руйнування не надходила. На місцях працюють усі необхідні служби.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль: у найближчі місяці будемо наполегливо працювати над реалізацією стратегії експорту військової продукції

Україна закликала партнерів посилити тиск, щоб зупинити російський ядерний шантаж і запобігти катастрофі в Європі

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

Україна сподівається на швидку реалізацію мирного плану Трампа щодо Сектору Гази

Шмигаль обговорив з міністром оборони Данії боротьбу з російськими дронами

Шмигаль: У планах до кінця року укласти ще сім нових домовленостей у межах Build with Ukraine

Підозрюваний у підриві "Північного потоку" громадянин України проведе в попередньому ув'язненні ще 40 днів - суд Варшави

Понад 85% цілей на фронті вражаються дронами - Камишін

Зеленський провів чергову Ставку по ситуації в енергетиці після ударів агресора

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА