15:49 28.05.2024

Помер засновник і голова агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко

2 хв читати
Помер засновник і голова агентства "Інтерфакс-Україна" Олександр Мартиненко

Інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" з великим сумом повідомляє про смерть засновника й голови агентства Олександра Мартиненка в Києві у вівторок. Йому було 63 роки.

Колектив агентства продовжує свою роботу в повному обсязі. Усі новинні та інші інформаційні продукти виходять і будуть виходити, як і виходили. Співробітники "Інтерфакс-Україна" висловлюють подяку за емоційну підтримку колективу у зв'язку з втратою і теплі слова на адресу засновника агентства і зі свого боку висловлюють співчуття рідним та близьким Олександра Мартиненка.

Олександр Мартиненко, 1960 р. н., закінчив економічний факультет Харківського державного університету, створив й очолив агентство "Інтерфакс-Україна" 1992 року. Також був заступником голови (1991) і консультантом (2001) Адміністрації президента України, прессекретарем президента України (1998-2001), секретарем Ради з питань інформаційної політики при президентові України (2001-2002), членом Національної ради з питань телебачення і радіомовлення (2002-2003).

Кавалер ордена "За заслуги" III ступеня (2022), ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня (2020). З 2010 року - заслужений журналіст України.

"Інтерфакс-Україна" - незалежне українське інформаційне агентство, яке працює на українському ринку політичної та економічної інформації з 1992 року. Випускає понад 40 інформаційних продуктів чотирма мовами. Редакція (головний офіс) агентства розташована в Києві. "Інтерфакс-Україна" не входить до складу іноземних медіахолдингів. Засновником та власником "Інтерфакс-Україна" був Олександр Мартиненко. Як повідомлялося наприкінці 2023 року, інформаційне агентство "Інтерфакс-Україна" стало офіційним представником на українському ринку міжнародної компанії Dun & Bradstreet (D&B). Агентство з 2005 року є членом та офіційним постачальником послуг Американської торговельної палати в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА