Інтерфакс-Україна
17:26 28.05.2024

Підтримка антарктичної програми є стратегічним питанням, і Україна продовжуватиме це робити - Лісовий

1 хв читати
Підтримка антарктичної програми є стратегічним питанням, і Україна продовжуватиме це робити - Лісовий

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий заявляє, що підтримка антарктичної програми є стратегічним питанням і Україна продовжуватиме це робити.

"Щодо інформаційної атаки на Національний антарктичний науковий центр. Так, саме атаки. Передусім нагадаю, що 24 полярника сьогодні продовжують захищати Україну. Нашу свободу і незалежність. Наші цінності. І в цій парадигмі цінностей освіта і наука точно посідають не останнє місце. Без перебільшення - в Антарктиці твориться наука світового рівня, і Україна є її частиною", - написав Лісовий у фейсбуці, коментуючи дискусію в соціальних мережах щодо необхідності підтримки антарктичної програми під час війни.

За його словами, українські дослідники вивчають такі явища, як озонова діра, глобальне потепління, магнітне поле Землі та інші, а завдяки власній станції Україна може брати участь у багатьох міжнародних наукових ініціативах.

"Підтримка антарктичної програми - це стратегічне питання. Тож наше завдання – попри всі виклики продовжувати шукати способи розвивати освіту і науку, фундаментальну зокрема. І ми будемо це робити й надалі, залучаючи підтримку міжнародних партнерів", - наголосив міністр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Костянтинівці збили ворожий FPV-дрон над церквою, який атакував знімальну групу – 24 ОМБр

Понад 135 бойових зіткнень за добу на фронті – Генштаб

ЦВК зареєструвала Слинька нардепом від "Слуги народу"

У Чугуєві зафіксовано 6 влучань російських БпЛА, почалася пожежа

Єрмак: сподіваємось, що візит Трампа в Азію сприятиме значному прогресу у зміні позиції Китаю щодо РФ

Поліція повідомила про підозру ексмеру Одеси Труханову - ЗМІ

Посол США в НАТО: Трамп запровадить нові санкції проти РФ, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів

Під завалами у багатоповерховому будинку у Хмельницькому може знаходитись жінка, ведуться пошукові роботи

Глава МЗС Нідерландів у Києві оголосив про виділення EUR 9 млн євро на проєкт щодо правосуддя і EUR 1 млн євро - на підтримку реформи БЕБ

Зеленський та спікер Сеймасу Литви обговорили безпекові питання, зокрема можливості спільного виробництва зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА