Інтерфакс-Україна
15:18 29.05.2024

Понад 10 наземних роботизованих комплексів вітчизняного розроблення допущено до експлуатації в Міноборони України з початку року

1 хв читати

З початку року в Міністерстві оборони України кодифіковано та допущено до експлуатації понад 10 наземних роботизованих комплексів вітчизняного розроблення.

Як повідомляє пресслужба відомства, низка вітчизняних виробників працює над створенням нових моделей і типів роботизованих систем, які мають на меті підвищити спроможності Збройних сил України.

Деякі роботизовані комплекси українського виробництва вже пройшли перевірку в бойових умовах та отримали оцінку кінцевого користувача - українських захисників. Конструктори та виробники врахували зауваження та побажання наших військовослужбовців, тож роботизовані наземні платформи мають багато "сюрпризів" для противника.

"Призначення наземних роботизованих платформ різне: бути носіями озброєння, допомагати нашим воїнам вести вогонь з укриття, не наражаючись на небезпеку. Окрім того, наземні роботи можуть виконувати завдання евакуації поранених з поля бою, виконувати логістичну підтримку – доставляти боєприпаси та інші вантажі на бойові позиції під ворожим вогнем, здійснювати постановку мінних загороджень. Або навпаки, розміновувати місцевість, реагуючи на команди сапера-оператора", - йдеться в повідомленні.

Кодифікація та подальший допуск зразка озброєння і військової техніки вітчизняного виробництва до експлуатації з присвоєнням йому номенклатурного номера НАТО дає змогу закуповувати його коштом із державного бюджету для підрозділів Сил оборони України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Апеляційна палата ВАКС частково змінила обов'язки, покладені на фігуранта справи щодо завдання збитків Національному інституту раку

Європейська Комісія та Україна узгодили умови торгівельних відносин щодо агропродукції - єврокомісар

Вітер лишив без енергопостачання майже 1 тис абонентів у Миргородському районі – обладміністрація

НАБУ повідомило про протокол на заступника міністра енергетики за ненадання інформації про міжнародну допомогу

Міндовкілля презентувало проєкт закону, що визначатиме критерії "зеленого" відновлення

В Україні в останні місяці зафіксовано суттєве зростання кількості жертв серед цивільних та порушень прав людини - ООН

Зеленський анонсував розмови з керівниками ЄС щодо додаткового фінансування для виробництва дронів і спільних виробництв

Зеленський обговорить з главою МЗС Німеччини збільшення постачання ППО

Глава МЗС Німеччини вважає, що перший кластер у переговорах про вступ України в ЄС може бути відкритий під головуванням Данії

Бюджетна декларація побудована на девальвації до 44,8 грн/$1 на кінець 2026р та 45,8 грн/$1 на кінець 2028р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА