Інтерфакс-Україна
09:29 31.05.2024

Унаслідок ранкової атаки в Голосіївському районі Києва знищено трансформатор - ДТЕК

1 хв читати

У п'ятницю вранці уламки ракет повністю зруйнували трансформаторну підстанцію в Голосіївському районі Києва, повідомляє ДТЕК.

"Сьогодні вранці уламки ракет пошкодили електромережі та повністю зруйнували трансформаторну підстанцію в Голосіївському районі столиці. Щойно дозволила безпекова ситуація, енергетики ДТЕК почали повертати світло", - ідеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі.

Зазначається, що енергетикам о 8:10 вдалося живити більшість будинків за резервними джерелами.

Водночас без електропостачання залишаються близько 10 приватних будинків і одне комерційне приміщення. У ДТЕК обіцяють, що електрику буде відновлено до кінця дня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З початку минулої доби на фронті відбулося 109 боєзіткнень - Генштаб

Понад 40 громадських організацій і медіа вимагають від генпрокурора скасувати наказ про участь Шевчука в комісії добору САП - заява

Одна людина загинула, ще одна поранена внаслідок російських ударів по Купʼянському району Харківської області

Кабмін забезпечить дітей з інвалідністю зарядними станціями та спростив встановлення СЕС

Кабмін ухвалив рішення щодо держпідтримки ОСББ та бізнесу - Свириденко

Літній чоловік постраждав унаслідок атаки ворожим FPV-дроном цивільного авто у Запорізькій області

Уряд надасть 10 тис портативних зарядних станцій для дітей з інвалідністю – Свириденко

Розвідка повідомляє, що росіяни готуються до нових ударів - Зеленський

Віткофф та Кушнер не братимуть участі в наступному раунді українсько-російських переговорів – Рубіо

Зеленський обговорив із волонтеркою Татою Кеплер важливість забезпечення військових підрозділів якісним такмедом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА