Інтерфакс-Україна
12:11 31.05.2024

В Україну повернули тіла 212 загиблих захисників - Координаційний штаб

1 хв читати
В Україну повернули тіла 212 загиблих захисників - Координаційний штаб

За підсумками репатріаційних заходів в Україну повернули 212 полеглих захисників, повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

"На рідну землю вдалося повернути тіла загиблих захисників зокрема з донецького, запорізького, луганського та харківського напрямків, а також з тимчасово окупованих територій України (ТОТ)", - ідеться в повідомленні Коордштабу в телеграм-каналі в п'ятницю.

Репатріація тіл відбулася за сприяння Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Мінреінтеграції, уповноваженого з питань зниклих безвісти у співпраці з Об'єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ, іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями.

Зазначається, що ЗСУ перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих. Після ідентифікації тіла наших захисників передадуть родинам для гідного поховання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Малюк: Йду з посади голови СБУ, залишаюсь у системі спецслужби

Досвід українських спецпризначенців буде масштабовано – зустріч Зеленського з начальником ЦСО "А" СБУ Хмарою

Зеленський обговорив з Малюком кандидатури нового глави СБУ, запропонував йому іншу посаду в структурі спецслужби

ДШВ ЗСУ: Ворог намагається взяти під контроль прибережну частину Сіверського Донця, бійці 81 оаембр їм цього не дозволяють

Зеленський зустрівся з Дмитром Кулебою: домовилися визначити напрями подальшої взаємодії

Харків під ворожою атакою

Повідомлено про підозру посадовцю "Київтеплоенерго", який керував роботами на ділянці, де дівчина впала в окріп

Міноборони України про фронт у 2025 році: 61,6 тис. боєзіткнень і майже 2 млн обстрілів

Австралія обіцяла допомогти Україні з ППО - Зеленський

Одна людина загинула через атаку окупантів з дрона у Запоріжжі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА