Інтерфакс-Україна
15:37 31.05.2024

Мінветеранів і НВМК розробили інструкції щодо поховання військовослужбовців, УБД та учасників Революції гідності

1 хв читати
Мінветеранів і НВМК розробили інструкції щодо поховання військовослужбовців, УБД та учасників Революції гідності

Міністерство у справах ветеранів спільно з ДУ "Національне військове меморіальне кладовище" розробили інструкції щодо правил поховання військовослужбовців, учасників бойових дій та учасників Революції гідності.

Згідно з повідомленням пресслужби міністерства, роз'яснення складається з шести частин, кожна з них покроково описує алгоритм дій від моменту загибелі військового, повідомлення сім'ї та близьких про загибель до проведення похоронного ритуалу з усіма атрибутами, збору документів і деталей виплат допомоги.

Зазначається, що незабаром буде створено сайт НВМК із розділом-інструкцією, де сім'я або представники загиблих (померлих) військовослужбовців зможуть самостійно подати заявку та зареєструвати час і дату поховання на військовому Меморіалі.

Згідно з повідомленням, також буде можливість зателефонувати адміністратору, який опрацює заявку та зареєструє час і дату поховання. "Обидва способи стануть доступними після введення в експлуатацію першої черги НВМК", - наголосили в міністерстві.

З роз'ясненнями можна ознайомитися за посиланням: https://mva.gov.ua/media/1/Роз_яснення.pdf

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Це найзмістовніша і найкраща зустріч відколи я на посаді – Рубіо про переговори з Україною у Женеві

Європейську контрпропозицію щодо встановлення миру в Україні з 24 пунктів вже надіслано США й Україні

Досягли дуже доброго прогресу й рухаємося вперед до справедливого та тривалого миру – Єрмак про зустріч з американцями у Женеві

Почалися перші виплати 1 тис. грн "Зимової підтримки"

"Укренерго" анонсувало на понеділок відключення в 0,5-3 черги порівняно з 1-2,5 чергами у неділю

Зеленський відреагував на слова Трампа про відсутність вдячності з боку керівництва України

Стубб і Мелоні обговорили 28-пунктовий мирний план США з Трампом - ЗМІ

Пасажиропотік через кордон за тиждень скоротився ще на 1,3%, потоки на в’їзд та виїзд майже рівні

Пастор Бернс про план з 28 пунктів: Компроміс без справедливості - не мир, а мовчання перед обличчям зла - це співучасть

Спецпризначенці СБУ завдали удару по окупантах у Покровську та на ТОТ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА