Інтерфакс-Україна
17:20 31.05.2024

Посол КНР в Україні Фань Сяньжун: Мартиненко зробив величезний внесок у розвиток інформаційної служби в Україні

1 хв читати
Посол КНР в Україні Фань Сяньжун: Мартиненко зробив величезний внесок у розвиток інформаційної служби в Україні

Посол КНР в Україні Фань Сяньжун: Мартиненко зробив величезний внесок у розвиток інформаційної служби в Україні
Посол Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжун і очолюване ним посольство висловлюють співчуття у зв'язку зі смертю засновника і голови інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександра Владленовича Мартиненка.

«Олександр Владленович був чудовою людиною і великим професіоналом, який зробив значний внесок у розвиток інформаційної служби в Україні», - ідеться в листі, що надходив до інформаційного агентства.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок авіаударів РФ в Запорізькій області зруйновано приватні будинки та склади

ДБР за тиждень виявило зловживання у військовій сфері, через які держава втратила понад 137 млн грн

Українські школярі завоювали 17 нагород на міжнародній Олімпіаді Геніїв в США

Правозахисники закликають президента ветувати закон про множинне громадянство

Колишнє керівництво ДП "Документ" розкрадало кошти під час війни - СБУ

Коордштаб: з російського полону звільнено групу важкохворих захисників - це ще один етап обміну за стамбульськими домовленостями

Зеленський повідомив про повернення з полону захисників України

Повідомлено про підозру фігурантам привласнення понад 240 млн грн на відбудові водогону після підриву Каховської ГЕС

До Конгресу США внесено резолюцію, яка забороняє американській армії вести несанкціоновані бойові дії в Ірані

Шмигаль: Уряду та освітянам вдалося забезпечити безперервність навчання і адаптувати його до викликів воєнного часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА