Інтерфакс-Україна
22:05 31.05.2024

Кулеба в розмові з Блінкеном привітав дозвіл США на удари по РФ: Своєчасний крок у правильному напряму

1 хв читати
Кулеба в розмові з Блінкеном привітав дозвіл США на удари по РФ: Своєчасний крок у правильному напряму

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в розмові з державним секретарем США Ентоні Блінкеном привітав нещодавнє рішення США, яке дає змогу Україні краще захищатися від російських атак.

"Я поговорив з Ентоні Блінкеном і привітав нещодавнє рішення США, яке дозволяє Україні краще захищатися від російських атак. Це своєчасний крок у правильному напряму. Ми обговорили останні кроки, зроблені для забезпечення постачання додаткових систем Patriot в Україну. Команди президентів Зеленського та Байдена працюють на всіх рівнях, щоб це питання було вирішене якнайшвидше", - написав Кулеба в соцмережі Х

За словами Кулеби, вони також приділили увагу підготовці до майбутнього саміту миру у Швейцарії та саміту НАТО у Вашингтоні.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський підтвердив отримання вранці в п'ятницю дозволу США на обмежене використання американського озброєння по території РФ, проте не став розкривати інших подробиць.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держдеп США рекомендує громадянам підготувати заповіт і побажання щодо похорону перед подорожжю до Росії

Херсонська ТЕЦ не може працювати у звичайному режимі через удари РФ – глава "Нафтогазу"

Клименко представить кандидатури на заміну очільника ДПСУ, а Дейнеко продовжить роботу в МВС - Зеленський

Запрацювала інклюзивна версія сайту ДП "Ліси України"

Зеленський: Відсьогодні Іващенко продовжить служити країні на позиції керівника воєнної розвідки України

Росіяни вдарили по Харкову "Іскандерами", постраждали 30 осіб

У призначенні Буданова керівником ОП є ризик отримати закриту політико-силову вертикаль — Фріз

"Рарог" розширився до рівня бригади

У Харкові вже 19 постраждалих, серед них 6-місячна дитина

Призначення Буданова керівником Офісу президента - сигнал військовим щодо можливості будувати карʼєру після війни - Арахамія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА